ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ УКРАЇНИ: v. 2.0

Генеральний партнер

Bureau van Dijk (BvD) є міжнародною компанією, світовим лідером з 1970 року зі збору та публікації фінансової інформації. Для цілей трансфертного ціноутворення нами розроблені продукти по компаніях Росії, України, Європи, усього світу, акумулюючи деталізовану інформацію з більше ніж 100 незалежних джерел та 100 млн компаній.

Продукти BvD дозволяють проводити порівняння компаній на міжнародному рівні, грунтуючись на галузі промисловості, ключових фінансових показниках, індикаторах незалежності, географічному положенні і т.д.

Більш докладно про компанію >>

 

Стратегічний партнер

KPMG  — міжнародна консалтингова фірма, в офісах якої у 155 країнах світу працює більше 155 000 професіоналів. KPMG Україна є підрозділом KPMG Europe LLP.

KPMG надає аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Допомагає клієнтам у всьому світі шукати нові можливості для розвитку, покращувати показники діяльності, керувати ризиками та підвищувати вартість бізнесу як для акціонерів, так і для інших зацікавлених сторін.

Більш докладно про компанію >>

 

Офіційний партнер

«Делойт» – це бренд, що об’єднує понад 210 тисяч фахівців незалежних фірм у 150 країнах світу. За підсумками 2014 року компанія «Делойт» була визнана найбільшою у світі приватною компанією, що надає професійні послуги.

В Україні компанія «Делойт» працює з 1993 року. Фахівці компанії надають послуги в галузі аудиту, оподаткування, управлінського та фінансового консультування державним і приватним компаніям, що працюють у всіх секторах економіки. Ми акумулюємо досвід і знання фахівців компанії «Делойт» у всьому світі, пропонуючи нашим клієнтам унікальні рішення, спрямовані на підвищення вартості бізнесу.

Більш докладно про компанію >>

 

Консалтинговий партнер

Baker Tilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International компанія входить в число найкрупніших аудиторських компаній України. Завдяки високому рівню професіоналізму, ми співробітничаємо із клієнтами різних секторів економіки по всій країні. Ми пишаємося тим фактом, що більшість наших клієнтів рік за роком продовжують користуватись послугами нашої компанії.

Більш докладно про компанію >>

 

Юридичний партнер

Міжнародна юридична фірма DLA Piper працює в Україні з 2005 року, і володіє значним досвідом у сфері ТЦО як на глобальному, так і на регіональному рівнях, який включає в себе консультування клієнтів з ТЦО в Україні відповідно до правил як до, так і після 1 вересня 2013 року.

Сфера нашої діяльності включає оцінку ризиків ТЦО при проведенні податкового аудиту, в тому числі, в рамках комплексної передпродажної перевірки компанії, ведення судових спорів у справах з ТЦО, підготовку документації з ТЦО, яка підтверджує ціни, застосовувані платником податку, а також розробку ТЦО-стратегії на майбутні періоди.

Враховуючи новизну українських правил підготовки документації з ТЦО, а також відсутність сформованої практики реалізації проектів з ТЦО, ми в значній мірі спираємося на наш накопичений міжнародний досвід складання документації з ТЦО. Ми готуємо документацію з ТЦО більш ніж в 50 країнах світу: як для країн зі сформованими вимогами (наприклад, США, Японія і Німеччина), так і для подібних України країн, в яких вимоги до документації з ТЦО ще формуються (Китай, Польща, Туреччина, Росія тощо).

Ми пропонуємо клієнтам високий рівень юридичних послуг з проектів підготовки документації з ТЦО. У нас є власна команда економістів, і ми маємо доступ до всіх відповідних економічних баз даних, що використовуються в подібних проектах. Більше того, ми маємо можливість застосовувати методи і юридичного, і економічного аналізу до оформлення документації з ТЦО. Ми вважаємо, що це стратегічний проект, що виходить за рамки виключно технічного підрахунку і простої формалізації даних. Ми складаємо документацію з урахуванням того, що надалі вона повинна бути здатна витримати перевірку з боку податкових органів і захист в судовому порядку.

Більш докладно про компанію >>

 

Медіа підтримка

 

Генеральний інформаційний партнер

 

Офіційний інформаційний партнер

 

Офіційний друкований партнер

 

Інформаційні партнери