ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ УКРАЇНИ: v. 2.0

Юридичний партнерDLA PIPER - МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА. ЕКСПЕРТИ З ТЦО

Міжнародна юридична фірма DLA Piper працює в Україні з 2005 року, і володіє значним досвідом у сфері ТЦО як на глобальному, так і на регіональному рівнях, який включає в себе консультування клієнтів з ТЦО в Україні відповідно до правил як до, так і після 1 вересня 2013 року.

Сфера нашої діяльності включає оцінку ризиків ТЦО при проведенні податкового аудиту, в тому числі, в рамках комплексної передпродажної перевірки компанії, ведення судових спорів у справах з ТЦО, підготовку документації з ТЦО, яка підтверджує ціни, застосовувані платником податку, а також розробку ТЦО-стратегії на майбутні періоди.

Враховуючи новизну українських правил підготовки документації з ТЦО, а також відсутність сформованої практики реалізації проектів з ТЦО, ми в значній мірі спираємося на наш накопичений міжнародний досвід складання документації з ТЦО. Ми готуємо документацію з ТЦО більш ніж в 50 країнах світу: як для країн зі сформованими вимогами (наприклад, США, Японія і Німеччина), так і для подібних України країн, в яких вимоги до документації з ТЦО ще формуються (Китай, Польща, Туреччина, Росія тощо).

Ми пропонуємо клієнтам високий рівень юридичних послуг з проектів підготовки документації з ТЦО. У нас є власна команда економістів, і ми маємо доступ до всіх відповідних економічних баз даних, що використовуються в подібних проектах. Більше того, ми маємо можливість застосовувати методи і юридичного, і економічного аналізу до оформлення документації з ТЦО. Ми вважаємо, що це стратегічний проект, що виходить за рамки виключно технічного підрахунку і простої формалізації даних. Ми складаємо документацію з урахуванням того, що надалі вона повинна бути здатна витримати перевірку з боку податкових органів і захист в судовому порядку.

Наші послуги у сфері трансфертного ціноутворення (ТЦО)

  • Підготовка документації з ТЦО
  • Захист ТЦО в ході аудиту та перевірок
  • Розробка комплексної ТЦО політики та моделі бізнесу
  • Ведення судових спорів
  • Структурування нових операцій з виробництва та дистрибуції
  • Структурування внутрішньогрупових фінансових угод
  • Структурування ліцензійних та дистрибуторських угод на ринках, що розвиваються

Будемо раді стати Вам у нагоді. Будь ласка, для подальшої інформації звертайтесь:

Світлана Мусієнко
Партнер, керівник податкової практики
DLA Piper Україна
+380 44 490 9564
Svitlana.musienko@dlapiper.com

Дмитро Донець
Старший юрист, спеціаліст з ТЦО
DLA Piper Україна
+380 44 490 9575
Dmytro.donets@dlapiper.com

Сайт компанії:  https://www.dlapiper.com/uk/ukraine/